YOW.pl

Warto rezerwować wcześniej

Wiele osób z mojego otoczenia uparcie czeka z rezerwacją wakacyjnego wyjazdu do ostatniej chwili. Uważają, że oferty wybierane w ramach last minute są najbardziej atrakcyjne. Z pewnością – jeżeli ktoś może sobie pozwolić na elastyczność w terminie urlopu i nie jest uparcie przekonany do podróży w tylko jednym kierunku, to może wiele skorzystać wybierając oferty last minute. Ja natomiast jest zwolennikiem rezerwacji wcześniej.
First minute

Nawet kiedy wakacje planuję w sierpniu lub wrześniu to oferty zaczynam przeglądać czasami już w listopadzie rok wcześniej. Dlaczego? Po pierwsze mam praktycznie nieograniczony wybór – nie zdarza się aby z tak dużym wyprzedzeniem jakieś oferty były już wyprzedane. Ponadto oferty first minute często są równie atrakcyjne finansowo jak oferty last minute. Kolejnym czynnikiem jest moja praca, która wymusza na mnie znacznie wcześniejsze zaplanowanie terminu urlopu.

Należę do osób które lubią być przygotowane na różne ewentualności, dlatego czuję się komfortowo mając dużo czasu na zaplanowanie podróży, przeczytanie o zasadach i regulacjach panujących w danym kraju – chce wiedzieć chociażby czy moje prawo jazdy będzie uznawane. Mogę też dowiedzieć się jaki atrakcyjne turystyczne warto odwiedzić oraz których wycieczek fakultatywnych skorzystać.

Dla osób o charakterze podobnym do mojego – czyli lubiących mieć wszystko pod kontrolą – oferty first minute będą zdecydowanie lepszym wyborem niż czekanie do ostatniej chwili.

« Poprzednie Kolejne »

Ostatnio dodane

Warto zobaczyć

Strony

Dla osób planujących zagraniczne wakacje serdecznie polecamy parkingi okęcie gwarantujące bezpieczne i komfortowe parkowanie samochodu blisko lotniska Okęcie