Program do fakturowania

Szybkie, łatwe i wygodne wystawianie faktur

Niezależnie od formy prowadzonej działalności gospodarczej, w zdecydowanej większości przypadków, prędzej czy później konieczne będzie zaopatrzenie się w dobry program do wystawiania faktur VAT. Na rynku dostępnych jest co najmniej kilka wartych uwagi propozycji które posiadają rozwiązania pozwalające na bardzo przyjemną, szybką i łatwą pracę, dzięki czemu wystawienie stosownego dokumentu zajmuje krótką chwilę i nie przysporzy kłopotu nawet początkującym przedsiębiorcom. Przykładem takiego rozwiązanie jest oprogramowanie oferowane przez firmę inFakt.pl.

Przyjrzyjmy się kilku najbardziej istotnym cechom oprogramowania do wystawiania faktur udostępnianego przez inFakt.pl:

  • wystawianie faktur online – do oprogramowania InFakt.pl dostęp mamy przez całą dobę i z każdego miejsca na świecie, za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji dostępnej na telefony Android oraz iOS
  • banalna obsługa – wystawienie faktury to tylko kilka kliknięć myszką lub na kranie telefonu, wprowadzając nowego Klienta wymagany jest tylko jego numer NIP – resztę danych aplikacja uzupełni za nas
  • szybka wysyłka faktur bez konieczności drukowania – aplikacja sama wyśle fakturę do Klienta (wystarczy wpisać adres e-mail) w uniwersalnym formacie PDF, a dodatkowo możliwe jest załączenie w niej odnośnika do błyskawicznej realizacji płatności
  • różne rodzaje faktur – program do faktur inFakt.pl pozwala na wystawianie faktur sprzedażowych, zaliczkowych, proform i wielu innych, także w zagranicznych walutach
  • czytelna prezentacja danych – aplikacja do wystawiania faktur inFakt.pl stworzona została w sposób który pozwala bardzo łatwo monitorować finanse, dzięki czemu nie przegapisz żadnej nieopłaconej faktury i ławo wyślesz Klientowi przypomnienie
  • dostęp do infolinii – od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 – 22:00 możesz skorzystać z pomocy ekspertów za pośrednictwem infolinii
  • oprogramowanie do wystawiania faktur inFakt.pl oferuje wiele innych, ciekawych i wygodnych rozwiązań ułatwiających pracę
  • bardzo atrakcyjna cena – na moment pisania tego tekstu program do fakturowania inFakt.pl to wydatek tylko 12zł miesięcznie (rozliczenie roczne)

Przejdź na stronę inFakt.pl – klikając tutaj otrzymujesz dodatkowo 10% rabatu

Dla kogo program do faktur inFakt.pl?

Niezależnie czy znajdujesz się na początku swojej drogi z prowadzeniem działalności gospodarczej, czy Twoja firma istnieje na rynku od dłuższego czasu – „papierkowa robota” prawdopodobnie dla każdego jest nieprzyjemnym dodatkiem do prowadzenia działalności. Właśnie dlatego warto korzystać z rozwiązań które pozwalają ją ułatwić i przyspieszyć, a także zminimalizować czas niezbędny do jej wykonania. Dzięki inFakt.pl fakturę VAT można wystawić dosłownie w kilkadziesiąt sekund – wystarczy wpisać numer NIP Kontrahenta (oprogramowanie samo uzupełni pozostałe dane na podstawie oficjalnej bazy CEIDG), nazwę wykonanej usługi lub sprzedanego towaru, oraz kwotę. Program sam wyśle fakturę do Klienta na podany adres e-mail i zapamięta wpisane dane, dzięki czemu wystawienie kolejnej faktury będzie jeszcze szybsze.

Program do fakturowania inFakt.pl dostępny jest za pośrednictwem wygodnej i łatwej w użyciu aplikacji dostępnej na telefony z system Android oraz iOS, a także poprzez dowolny komputer podłączony do Internetu. Dzięki temu faktury możemy wystawiać o każdej porze i z dowolnego miejsca, nawet bezpośrednio na spotkaniu z Klientem. Dzięki temu jest świetnym rozwiązaniem dla freelancerów, osób pracujących poza siedzibą swojej firmy oraz w wielu innych przypadkach.

Łatwy w obsłudze program do faktur

Ogromną zaletą aplikacji do faktur inFakt.pl, która rzuca się w oczy już przy pierwszym kontakcie jest prostota obsługi. Interfejs został stworzony w taki sposób, że nawet początkujący przedsiębiorca bez problemu poradzi sobie z wystawieniem swojej pierwszej faktury. Panel w którym pracujemy jest bardzo przejrzysty, użyte słownictwo zrozumiałe i przystępne, dzięki czemu nie wymagana jest praktycznie żadna wiedza z zakresu księgowości. Pozwala to opanować obsługę całej aplikacji w zaledwie kilka minut.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 22:00 możemy skorzystać ze specjalnej infolinii gdzie eksperci pomogą nam rozwiązać wszelkiego rodzaju wątpliwości, które mogłyby pojawiać się podczas wystawiania faktury.

Przejdź na stronę inFakt.pl – klikając tutaj otrzymujesz dodatkowo 10% rabatu

Pieniądze szybko i sprawnie

Program do wystawiania faktur dzięki któremu Twoje pieniądze otrzymasz szybciej? Dokładnie taki jest inFakt.pl. Na elektronicznej fakturze wysyłanej za pośrednictwem oprogramowania inFakt.pl możesz zamieścić odnośnik do tak zwanej „szybkiej płatności”, dzięki czemu przelew od Klienta możesz mieć na swoim koncie jeszcze szybciej.

Klient nie płaci? Program inFakt.pl pozwoli Ci szybko wysłać upomnienie, a w ekstremalnych przypadkach ułatwi skierowanie sprawy do firmy windykacyjnej. Brak płynności finansowej w firmie przez nieodpowiedzialnego Klienta? Dzięki inFakt.pl możesz otrzymać pożyczkę na poczet nieopłaconej przez Klienta faktury.

Ponadto dzięki przejrzystej obsłudze inFakt.pl bardzo łatwo kontrolować wystawione faktury i z ogromną łatwością segregować je na opłacone, zaległe, faktury po terminie itd. Dzięki temu obsługa finansów firmy jest jeszcze łatwiejsza i zajmujemy przy tym mniej czasu.

Fakturowanie bez stresu - łatwo i przyjemnie
Fakturuj bez stresu – łatwo i przyjemnie / źródło zdjęć: pixabay.com

Łatwe przygotowanie dokumentów dla księgowego lub dla Urzędu Skarbowego

Program do fakturowania udostępniany przez inFakt.pl dzięki swojej przejrzystości pomaga w bardzo łatwy sposób przygotować dokumenty dla księgowego. Z pomocą kilku kliknięć wydrukujemy wszystkie faktury za ubiegły miesiąc nie przeoczając żadnej z nich.

Do obsługi naszego konta w inFakt.pl możemy zaprosić innego użytkownika, dzięki czemu łatwy dostęp do naszych faktur może otrzymać księgowa, wspólnik, pracownik upoważniony do wystawiania faktur lub jakakolwiek inna osoba, której udzielmy dostępu.

Jeśli jest to koniecznie w bardzo łatwy sposób wygenerujemy plik JPK_FA.

Skoro już mówimy o Urzędzie Skarbowym to warto dodać, że twórcy inFakt.pl dbają o to, aby ich oprogramowanie dostosowane było do najnowszych przepisów prawa i wymagań urzędników. Nie ma konieczności ręcznej aktualizacji, wszystkie istotne zmiany wprowadzane są na bieżąco, a dodatkowo jesteśmy o nich informowani. Dzięki temu nie przegapimy żadnej znaczącej zmiany prawa.

Ponadto przez kilka lat użytkowania inFakt.pl co najmniej kilkukrotnie byłem zapraszamy na darmowe szkolenia online dotyczące księgowości, rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń społecznych. To bardzo istotny dodatek, który otrzymujemy za darmo będąc użytkownikiem inFakt.pl

Program do wystawiania faktur za darmo?

Oprogramowanie do fakturowania inFakt.pl, wraz ze wszystkimi opisanymi wyżej dodatkowymi opcjami i ułatwieniami (oraz innymi, których nie opisałem w artykule) to na moment pisania tego tekstu koszt 12zł miesięcznie. Biorąc pod uwagę wszystkie inne koszty związane z prowadzeniem działalności można śmiało stwierdzić, że jest to kwota znikoma, niezauważalna na tle innych wydatków.

Czy można mieć inFakt.pl za darmo? Właściciele pozwalają na założenie tak zwanego konta testowego, dzięki któremu będziemy mieli opcję dodania trzech Klientów oraz wystawienia do trzech faktur w miesiącu za darmo. Jeśli więc nadal się wahasz lub masz jakiekolwiek wątpliwości warto skorzystać z tej opcji darmowego testowania.

Przejdź na stronę inFakt.pl – klikając tutaj otrzymujesz dodatkowo 10% rabatu

Podsumowanie

Program do fakturowania udostępniany przez inFakt.pl posiada wiele rozwiązań pozwalających na szybkie i bardzo łatwe wystawianie faktur, dlatego jest doskonałym rozwiązaniem dla osób nie lubiących lub też nie mających czasu na tak zwaną papierkową robotę. Wystawienie faktury to dosłownie kilka kliknięć, a dzięki temu że jest to oprogramowanie online mamy możliwość sporządzenia stosownego dokumentu w każdej chwili i w każdym miejscu. Bardzo przejrzysty panel i łatwość w zarządzaniu już wystawionymi fakturami to z pewnością jedne z największych zalet inFakt.pl, które dodatkowo pozwalają lepiej kontrolować finanse firmy.

Dla wszystkich niezdecydowanych na pewno atrakcyjna opcją jest darmowa opcja testowania.

Podobne artykuły

Ta strona do działania wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich używanie. Wszystkie ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

Rozumiem Opuść stronę